Kontakta oss på något av följande sätt, vi hörs!

Unoflow AB

Bultgatan 30
442 40 KUNGÄLV
Sverige

Org 556568-3116

Tel 0303 - 937 25
Fax 0303 - 926 85

Email info@unoflow.se
Order order@unoflow.se
Faktura invoice@unoflow.se

 

Öppet Må - Fre
Dag före Helgdag
Helgdagar
Lunchstängt

08.00 - 16.30
08.00 - 13.00
Stängt
12.00 - 12.30

 

 

 

 

Unoflow AB, Bultgatan 30, 44240 KUNGÄLV

 

   

 

Försäljning & Support


Order-email order@unoflow.se
       

David Adielsson
VD / Försäljning

Tel 0303 - 937 25
Mob 070 - 351 30 26
Epost david@unoflow.se

 

 David Adielsson  

William Kimfors
Försäljning

Tel 0303 - 937 25
Mob 070 - 543 93 43
Epost william@unoflow.se
 William Kimfors
         

Kjell Parkström
Teknik / Försäljning

Tel 0303 - 937 25
Mob 070 - 627 95 79
Epost kjell@unoflow.se
 Kjell Parkström  

Anders Dynehäll
Admin / Marknad / IT

Tel 0303 - 937 25
Mob 070 - 539 88 00
Epost anders@unoflow.se

 

 Anders Dynehäll
         
         
         
         
         

Administration


Faktura-email invoice@unoflow.se
       

Susanne Kimfors
Ekonomi & Produktion

Tel 0303 - 937 25
Epost susanne@unoflow.se
 Susanne Kimfors  

Jennie Wikman
Ekonomi

Tel 0303 - 937 25
Epost jennie.wikman@unoflow.se
 Jennie Wikman
         
 

Maria Inglund
Ekonomi (Föräldraledig)

Tel 0303 - 937 25
Epost maria@unoflow.se
 Maria Inglund      
         
         
         
         
         

Produktion & Logistik

       
 

Alexander Kimfors
Produktion & Logistik

Tel 0303 - 937 25
Epost alexander.kimfors@unoflow.se
 Alexander Kimfors    

Linus West
Produktion & Logistik

Tel 0303 - 937 25
Epost linus@unoflow.se
Linus West
         
 

Vakant
Produktion

Tel 0303 - 937 25
Epost info@unoflow.se
 Bild kommer snart!      
         
         
         
         
         

Service & Support


Service-email service@unoflow.se
Tel 070 - 66 88 330
       
 

Fredrik Ekeroth
Service / Planering / Support
Utgår från : Falkenberg/Kungälv

Tel 0303 - 937 25
Mob 070 - 549 61 58
Epost fredrik.ekeroth@unoflow.se
 Bild kommer snart!    

Andreas Hansen
Service
Utgår från : Burseryd

Mob 070 - 649 61 58
Epost andreas.hansen@unoflow.se
 Bild kommer snart!
         
 

Isac Hansen
Service
Utgår från : Burseryd

Mob 070 - 389 61 58
Epost isac.hansen@unoflow.se
 Bild kommer snart!    

Jim Karlsson
Service
Utgår från : Mölnlycke

Mob 070 - 558 64 10
Epost jim.karlsson@unoflow.se
 Bild kommer snart!
         
 

Tommy Efraimsson
Service
Utgår från : Lerum

Mob 070 - 537 33 20
Epost tommy.efraimsson@unoflow.se
 Bild kommer snart!    

Linus Hjerpe
Service / Support
Utgår från : Kungälv

Tel 0303 - 937 25
Mob 072 - 530 37 39
Epost linus.hjerpe@unoflow.se
 Linus Hjerpe
         
 

Tony Fransson
Service
Utgår från : Kungälv

Mob 070 - 281 61 77
Epost tony.fransson@unoflow.se
 Bild kommer snart!
         
         

 

 

 Karta, Bultgatan 30, 44240 KUNGÄLV

 


Visa större karta